Реалії Козацтва в Україні

Українське козацтво – гордість української нації, джерело духовної сили, благородства, сакральне явище для всього українського народу. Головне патріотичне призначення козацтва – захист Батьківщини від зовнішніх і внутрішніх ворогів, в тому числі і від казнокрадів, олігархів, 5-колони, від беззаконня і безчинства при повній бездіяльності громадськості. Так повинно було б бути. А що ми маємо?
В Козацькій державі за півтора роки війни не створено хоча б одного козацького батальйону! А як же генерали з шикарними погонами та лампасами, мундир котрих наповнений орденами, отриманими в час, коли війни не було? А як же статусні повії з числа різних отаманів та старійшин, що пропонували булаву Януковичу? А розкрадання коштів від діаспори чи безглузде витрачання бюджетних коштів на бутафорне патріотичне виховання молоді? А скільки проросійських козацьких організацій діє в Україні? Наскільки глибоко сидять сексоти у ніби-то українському козацтві? Зрадники чужими не бувають? І невже ніхто про ці питання не думав? І якщо високоповажне козацьке панство про це думало, то чому нічого не зробило?
І на фоні абсолютної безвідповідальності, повної відсутності відповідей на вищевказані запитання – святкування 25-річчя. Щиро вітаємо. І запитуємо? Чим це святкування краще від параду Порошенка? Коли така сильна армія – то чому не зачистили Україну від сепаратистів? Коли таке сильне, горде, патріотичне та чисте козацтво, то де відповіді на попередні запитання? Згадується Шевченкове: «Чого Ви чванитеся?». Українці повинні пишатись своїм козацтвом, а це святкування швидше носить характер самолюбування та нарцисизму, на фоні того, що пишатись нема чим. Але точно є над чим працювати!
Дієвість, активність, рішучість, чистота та звитяжність – риси нового Українського Козацького Війська. Вимогливість до себе, відсутність псевдо-авторитетів, котрі 24 роки спостерігали знищення України та козацтва в ній, а інколи ще й активно допомагали. Внутрішнє очищення, повне оновлення для всього Козацтва, а також – нещадне покарання всім, хто довів його до цього стану. Козак повинен стати гордістю нації, що захищає її від усіх ворогів. Ми живемо такими принципами та прагненнями. Жодних моральних компромісів – саме з них і розпочалось загнивання патріотичних сил. Ми створюємо справжнє відроджене Українське Козацьке Військо. Живете інакше – не маєте права називати себе козаками! Живете тими ж принципами – тоді ми станемо справжніми бойовими побратимами!
Ми закликаємо усіх, хто готовий до активної роботи та прагне змін – долучатись до нас. Ви можете з недовірою ставитись до такого повідомлення, більше того – ми свято переконані що українці зобов'язані зараз ставитись з недовірою до такої інформації. Але Ви можете ознайомитись із нашою інформацією, безпосередньо поспілкуватись з нами, побачити наш шлях, стратегію та принципи – і робити самостійні висновки. І якщо Ви не просто декларуєте свою любов до України та українців, а справді готові до активної усвідомленої діяльності на благо України та Українського Народу – тоді ми чекаємо на Вас.

Тип статті:
Авторська
Автор статті:
Назар Мухачов, Отаман УКВ
24.10.2015
241