Агенти Кремля та олігархів серед Козацтва

Українське Козацьке ВійськоУкраїнське Козацтво впродовж років Незалежності розколювалось та дискредитовувалось за допомогою агентів ворожого впливу та запроданців з внутрішнього числа. Це була глибока системна аналітична робота, прекрасно продумана та організована.
За усі роки ніхто з українських козаків не займався очищенням Козацтва в цілому, а в загальних випадках ситуація звелась до тотального замовчування усіх таких явищ. Не велась війна проти зрадників, сексотів, «своїх» злодіїв, незалежно від масштабів вкраденого (злочин є злочином незалежно від об'ємів вкраденого – чи то мільйони за розвал всього Козацтва, чи сотні і тисячі за речі дрібніші ), проти розкольників, брехунів, бутафорного козацтва та бутафорного козацького вишколу.
У час, коли Україна знаходиться в стані війни вже півтора роки – «великі діячі козацтва», що містять всі вищеперераховані ознаки, не спромоглись створити бодай одного козацького підрозділу. І це не випадковість – якби козацтво сформувало хоча б один батальйон – воно б вже стало суб'єктом політики та отримало б вплив на зовнішні та внутрішні процеси. Саме тому всі сили сексот та запроданців були спрямовані на недопущення цього.
Ідея об'єднання усього козацтва є природньою, логічною та історично обгрунтованою. Безумовно, що вона не могла оминути активну частину козацтва, що брала участь у Майдані. І в результаті – задля об'єднання всього козацтва, надання йому окремого особливого статусу та захисту Українського Народу – 26 березня 2014 року на основі 4 Козацького Редуту Майдану, що включав у себе 36 всеукраїнських козацьких організацій та 4 сотню. Але з самого початку організація була наповнена та контролювалась сексотами та зрадниками, котрі й не допустили виконання усіх покладених завдань, а навпаки – знищили складену структури, розкрали забезпечення, продали останню барикаду на Майдані, видавлювали дієвих чесних козаків зі складу УКВ. Абсурдність ситуації дійшла до того, що людей котрі йшли захищати Україну у війні з Росією, вони почали називати зрадниками.
Мова йде про попереднього отамана УКВ – Миколу Бондаря, котрого за злочини перед козацьким товариством та Україною судили козацьким судом та позбавили звання козака. Але, безумовно, що він не один виконував плани дегенератів, що воюють проти українського народу. У нього була команда та підтримка, зокрема серед так званих «старійшин» з розряду Петренка, та й не тільки його одного – можете поглянути на людей, що зараз пробують реанімувати цього зрадника.
Безумовно, що значна частина козацтва почала розуміти що насправді відбувається в УКВ, як їх всіх зраджують, а саму структуру знищують та ганьблять. В результаті було скликано Велике Козацьке Коло 2 травня 2015 року. Прогнозуючи очевидний перебіг подій на Колі – зокрема висловлення недовіри та суд на Миколою Бондарем, зрадники та сексоти, що є у складі козацтва створили ситуацію «виборів без вибору» — виборів нового отамана з одним кандидатом – Тарасом Чухлібом, котрий вже давним-давно є відомий для чистих українських патріотичних кіл як сексот. Такі вибори не влаштовували козацтво і абсолютно неочікувано вибрано було нового Отамана – колишнього сотника 26 сотні Самооборони Майдану – Мухачова Назара. Неочікувано як для останнього, так і для зрадників.
З приходом нового Отамана УКВ отримало унікальні чітку народницьку ідеологію, що базується на принципах природнього народовладдя, влади достойних та давньоукраїнської Вічової традиції. Окрім цього з'явилось чітке розуміння процесів, що відбуваються, бачення України, котру ми будуємо, та стратегія розвитку і механізм реалізації поставлених завдань. Безумовно, що внутрішньокозацьку 5 колону не могло влаштувати таке відродження сильної централізованої козацької структури – саме тому ми спостерігаємо такі процеси навколо УКВ.
Але незважаючи ні на яку протидію з боку ворогів УКВ відбулась як чітка ідеологічна козацька структура, що виконує покладені на неї завдання, зокрема і відродження чистого українського козацтва, що стоїть на захисті Українського Народу від зовнішніх та внутрішніх ворогів, незалежно від того, наскільки добре останні є замаскованими.
В зв'язку з усім вищеперерахованим ми заявляємо:
1. Об'єднання козаків на базі організації «Українське Козацтво», про яке говорять зрадники, сексоти та засліплені і обдурені ними козаки є неможливим, оскільки у ньому є відсутня внутрішня чистота, щирість, правда та лицарський дух. Оцінюємо це як спробу реанімувати труп, при чому засоби реанімації «здійснюють» ті, хто його вбивав.
2. Їхня відмова від об'єднання козаків навколо УКВ спричинена повною непідконтрольністю останнього зрадникам та виродкам, що контролювали та знищували козацтво як явище впродовж останніх 20 років.
3. Українське Козацьке Військо є еволюційно-спадковою правонаступною організацією історичних гілок українського козацтва і саме на його основі ми здійснюємо реальне об'єднання – об'єднання чітко усвідомленими обдуманими жорсткими справедливими діями, а не бездіяльністю чи бутафорністю як у випадку перелічених зрадників.
4. Розпочинаємо безпрецендетний за своєю глибиною та масштабністю процес боротьби проти внутрішніх ворогів Козацтва. У цьому процесі не існує надуманих статусів та заслуг, псевдоморальних авторитетів тощо. Основними принципами козацької люстрації є справедливість, об'єктивність, жорсткість. До зрадників та сексотів будуть застосовувати не тільки публічне висвітлення їхньої діяльності, а й козацьке судочинство, включаючи таємне козацьке судочинство. Зрадники чужими не бувають!
5. Закликаємо усіх, хто готовий до активної роботи та прагне змін – долучатись до нас. Ви можете з недовірою ставитись до такого повідомлення, більше того – ми свято переконані що українці зобов'язані зараз ставитись з недовірою до такої інформації. Але Ви можете ознайомитись із нашою інформацією, безпосередньо поспілкуватись з нами, побачити наш шлях, стратегію та принципи – і робити самостійні висновки. І якщо Ви не просто декларуєте свою любов до України та українців, а справді готові до активної усвідомленої діяльності на благо України та Українського Народу – тоді ми чекаємо на Вас.Верховний Отаман УКВ Назар Мухачов
Генеральний Осавул УКВ Твердислав Філатов
Генеральний Бунчужний УКВ Сергій Шевченко

Тип статті:
Авторська
24.10.2015
519