Дитячо-юнацький вишкіл на новому полігоні

З 19 по 23 жовтня 2015 року ГО «Кам'янець-Подільський Кіш Українського Козацького Війська» на чолі з Твердиславом Філатовим та ГО «Кам'янець-Подільська міськрайонна організація учасників АТО» на чолі з Павлом Василенко провели патріотично-молодіжний вишкіл «Козацька Слава» для учнів 7-11 класів ЗОШ міста Кам'янець-Подільський на базі полігона «Легіон Січових Стрільців» в районі ветеринарного факультету К-ПДАТУ.

Завданням вишколу – посилення рівня та якості військово-патріотичного виховання дітей та молоді в сучасних умовах. Бо набуту віками народну мудрість та досвід захисту Вітчизни нашого народу, необхідно сьогодні доносити до свідомості наших юних поколінь. Діти, вбираючи в себе знання і вміння свого народу, повинні ставати сівачами нової формації, формувати покоління творчих, ініціативних та патріотичних особистостей.

Під час всього вишколу діти мали змогу пройти тренування з таких напрямків, як: лінія перешкод, верхова їзда, фланкування та фехтування шаблями, стрільба з луку, розбір та збір автомата Калашнікова, лазер-тег (командна гра з лазерною зброєю). На завершення вишколу діти прослухали лекцію місцевого історика Олега Острейко про козацьку добу Подільського краю та звитягу наших славних предків. А також пригощалися гарячим трав'яним чаєм з печивом.

По завершенню вишкільного табору багато дітей виявило бажання займатись систематично спортивним ножовим та палочним боєм, козацьким рукопашем та тактичною вогневою підготовкою за допомогою лазер-тегу. В наслідок цього ГО «Кам'янець-Подільський Кіш Українського Козацького Війська» та та ГО «Кам'янець-Подільська міськрайонна організація учасників АТО», найближчим часом, має намір відкрити спортивний зал для системного навчання з комплексної військово-патріотичної підготовки.

Тип статті:
Авторська
Автор статті:
Твердислав Філатов, Генеральний Осавул УКВ
28.10.2015
237