Українські вибори або "як у Макдональдсі"

Результати виборів, насправді, вже давно не повинні нікого лякати та засмучувати. Ну, виявляється що кожен четвертий навколо тебе – повний зазомбований ідіот? Приходить розуміння «забитості», «біомасовості», «електоральної стадності» тої спільноти, що зараз узагальнено називається українським народом. І після цього перед людиною постає два варіанти – повірити у свою зверхність та елітарність і «воздавати всім по заслугам» (звичайно ж вважаючи свої заслуги величезними, а докладені зусилля та свій інтелект – титанічними, і не забуваючи при цьому заробляти на «нижчих»), або – другий варіант. Для мене він полягає в розумінні перерахованих ознак мого народу, але в розумінні глибинному, причинно-наслідковому. Ті, хто з часом не доходять до цього розуміння втрачають віру, прагнення справедливості, або скочуються у перший варіант, або і перше, і друге.

В чому полягає причинно-наслідковий зв'язок? Спробую показати, але для цього необхідно відповісти для себе на наступні питання. Скільки років українці жили без власної держави? Що відбувалось з українською мовою та культурою – починаючи від прямих заборон та закінчуючи породженням комлексу меншовартості? Ви знаєте, що ми є практично єдиним народом Європи, чисельність якого вдвічі зменшилась протягом 20 століття – з 80 з хвостиком, до 42 мільйонів? А який відсоток еліти – справжньої української еліти – було знищено? УНР, ЗУНР, Холодноярівщина, IIСвітова, ОУН, УПА, дисиденти, голодомори, геноциди та етноциди українського народу – пам'ятаєте? А масштабність уявляєте? Зрозумійте – перелічую ці всі речі не для того щоб українці в чергове себе пожаліли!!! В жодному випадку!!! Лише для усвідомлення та розуміння хоча б частинки страшної системи із якою ми насправді боремось! Боремось не на життя, а на смерть! Побудуємо нову, або загинемо під уламками…

Дебілізація та зомбування за допомогою Засобів Масової Ідіотизації, інтелектуальне деградування через знищення систем освіти, медицини, через опускання найширхих мас українського населення за межу зубожіння, через алкогольну токсикацію всього народу, створення Кремлем Внутрішнього Ворога – олігархату (випадкових не допускали – тільки своїх, «богообраних», принаймі до найвищих рівнів прихватизації та збагачення – та точно) – задля контрольованості та керованості перерахованих процесів – чи то через управлінські структури, чи через ЗМІ, чи через репресивні апарати, чи «доблесну» громадськість, чи депутатів-«патріотів» тощо. І це все на фоні системного знищення української еліти протягом століття.

«Доблесна» хибнокомпетентна громадськість та маріонеткові депутати – складові Системи. Саме завдяки таким ми й отримали такі вибори. Ситуація як у Макдональдсі – «ти вибираєш сам», але тільки з підсунутого меню.

В рамках теперішніх виборів ще варто додати, що на них (як і на попередніх) до влади рвались не ті, хто хотів залізти звичайним людям у кишеню!!! Ні, тут все складніше!!! Переважна більшість рвалась тих, хто не хоче з неї вилазити!!!

Страшно? Але це все факт, а це, як відомо, — найвпертіша в світі річ.

І, незважаючи ні на що — Народ вкотре піднявся! Завжди піднімався! «Ми трава – нас топчуть, а ми встаємо», як співається в пісні гурту «Тартак» та «N3»! Не було армії та її забезпечення? Український Народ вирішив цю проблему, незважаючи на знищення патріотів, масове розкрадання, непокараність злочинців – вирішив! І зараз це велика сила, котра в більшості вже ненавидить своє «високе керівництво», але поки ще не знає що і як робити!

Засоби Масової Інформації брешуть, а наскільки ми їм віримо? Навіть глянувши на результати виборів – скільки людей обирали «менше» зло? Але, що ще більш важливо, — скільки людей усвідомлено не взяло участі у виборах?!!! Не було там більше 35 відсотків – добивали адмінресурсом, «мертвими» душами та іншими маніпуляціями! Люди почали розуміти, що вибори в теперішній Системі – олігархічна гра на олігархічному полі, під час якої ті виродки ще й мають можливості змінювати правила за власним бажанням (хоча тут варто додати що зрідка й не за власним)! Наступним кроком буде розуміння необхідності Нової Системи (що є вже у переважної більшості, але ще не сформоване належним чином, а справжні ідеологічні матеріали не можуть бути популярними у нашому інформаційному зомбопросторі), а потім – безпосередня робота по її створенню! Так, ми всі хочемо швидше, хочемо вже і зараз, але так не може бути! Надто страшна Система, що будувалась навіть не десятиліттями, а століттями (корумпованість, хабарництво та кругова порука чиновників були закладені ще дегенеративним «прорубувачем вікон в Європу» тоді, коли українці в ту ж Європу спокійно проходили через відчинені двері та брами)! Мусимо чекати – як із народженням дитини – як би не хотілося швидше, але Творець (Природа) мудріший від нас! Тільки чекати – не означає сидіти склавши руки! Пробуджуватись самим, скидати «рожеві окуляри», будити близьких та сусідів! Зрозуміти що в нас є, що ми повинні збудувати – нашу Майбутню Україну, та гуртуватись задля здійснення переходу від першого до другого!

Коли дуже довго в обмеженому просторі пресувати матерію з усіх боків, то є два можливі результати. Перший – розсипеться дрібними неструктурованими піщинками. Другий – з'явиться новий безцінний величезний надміцний кристал! Так от, якими б страшними Вам не здавались обставини – коли Ви глянете на ситуацію без перебільшення, але і без применшення, то побачите вже навіть деякі грані майбутнього кристалу! І дуже багато граней – героїзм, взаємодопомога, самоорганізація, здатність до самопожертви, котру мало хто в світі здатний не те що, зрозуміти, а навіть просто уявити!

Тому пам'ятайте — Нам Все Вдасться! Зміни проростають як трава крізь асфальт – спинити Матінку-Природу неможливо, тим більше на це не здатний дегенеративний олігархат зі своїми «елітарними» прислужниками.

Слава Україні!

Тип статті:
Авторська
Автор статті:
Назар Мухачов
02.11.2015
328