Щури, які перескакують з тонучого човна. Або повість про справжніх «ФАВОРИТОК» Полторака

Щури, які перескакують з тонучого човна. Або повість про справжніх «ФАВОРИТОК» Полторака.

Напевно, настав час повідомити всю правду про «видатних» та «великих» керівників в Міністерстві оборони. Ні це не Міністр і навіть не начальник Генерального штабу. Це зовсім маленькі мишки, які натворили вже великих справ у Державі, і боюсь, що якщо їх не зупинити, то ще більше накоять. Мова піде про «великих жінок», «фавориток» Міністра оборони.

Хтось скаже, що я даремно зачіпаю цих милих «ДАМ», але я думаю інакше. Так, я маю свою думку, і цим пишаюсь! Якщо хтось думає, що я вигадав ВСЕ, то я готовий разом з представниками МВС, які свого часу постраждали від тиранії цих «подружок» довести свою правду. Для тих хто ще не мав можливості висловитись і надати доказову базу готовий до співпраці. Велика прохання, інтимні подробиці з життя «фавориток пристолу Міністерства оборони» не надсилати!!!

Відповім відразу навіщо це мені. Аби уникнути спекуляцій про мою продажність. Я за очищення влади! Оскільки я, є вихідцем з Міністерства оборони то, відповідно, борюсь за чесність саме в цьому відомстві. Я віддаю собі звіт про те, що цей матеріал є не зовсім вишуканим, але напевно це єдиний спосіб зупинити цей «ХАОС» в стінах силового відомства.

Напевно буде логічним почати з часів домайданівських.

Фаворитка №1 — Кушнір Вікторія. В просто народі отримала прізвисько «ЗВЄЗДА». Чому саме таке? Та тому, що покровителі, які її привели були на справді дуже «ЗІРКОВІ». Так от, перший покровителем став Клюєв М.М (https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BB%D1%8E%D0%B5%D0%B2,_%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B8%D0%BB_%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87). Починаючи з Маріуполя, а саме з жовтня 2000 року пані Вікторію поставили на керівну посаду в прес-службі, при цьому, просто прибирали дуже серйозного та авторитетного керівника. Це призначення дуже швидко виробило всі ознаки «зіркової хвороби». З'явились не аби які амбіції. Але ви ж розумієте, що розуму в цієї «крашанки» просто не було. Після чергового призначення в Донецьк в 2005 році, пан Клюєв робить пані Кушнір ведучою програми «РІКОШЕТ» на телеканалі Україна. Важка робота полягала в тому, що прес-служби МВС надсилали сюжети з своїх областей. До сюжету прикріплювався конверт. Інакше матеріал навіть не розглядався. Після отримання «пропускних» сюжети включались до програми. Програми іменні пані Вікторії Кушнір. Де її роль полягала в читанні суфлера. Але згодом, коли телеканал Україна переїздив до Києва, «РІКОШЕТ» просто стала не потрібною для столичного глядача, та й керівництво повністю припинило спілкуватись з «Зіркою».

Але згодом пані Вікторія з'являється в Києві. Так як Клюєва М.М призначають першим заступником Міністра внутрішніх справ, пана Луценка Ю. В. Тут відразу начальником прес-служби її не вдалось поставити. На той час керівником департаменту був грамотний менеджер Д. Андрєєв. Під його керівництвом ця структура працювала грамотно. Задовольнялись як потреби відомчого характеру, так і йшла постійна та результативна праця із журналістами. Їй довелось певний час просто тинятись та обтирати кути даного Міністерства. Кожного дня влаштовуючи істерики Клюєву, що її «спеціалістку», «відому зірку» ніхто не цінує. В той момент Михайло Михайлович умовляє Могильова і Донецьку «зірку» призначають на посаду начальника Департаменту.

Для довідки: посада начальника Департаменту – це генеральська посада!!! Я як людина військова розумію, що таку посаду їй дали за «особливі заслуги». І тут «Одарку» понесло.

Вона почала встановлювати тарифи за розміщення сюжетів з областей в програмах. Хоча на той момент окрім УТ-1 ніхто ці сюжети не використовував. Решта каналів просто відмовлялись від цих «дорогих сюжетів». Я би сказав, що центральні ЗМІ просто «плювали», та знаходили свої джерела, і думка Директорки їх просто не цікавила. Неспроможність взяти ситуацію під контроль приводило керівника в стан «біснуватості», вона намагалась навіть приструнити центральні канали, але…Від нападів страждали підлеглі. Їм довелось пережити справжнє пекло.

«Вміле» керівництво призвело до того, що департамент стає управлінням. Хто мав доступ до кадрових питань зрозуміє «красоту ігри». Перехід від штату департаменту до штату управління це те саме, що кастрація чоловіка репродуктивного віку.

На той момент пані Кушнір підтягла своїх подруг (Оксана Гаврилюк, та Яна Холодна) і розпочала справжній терор. Він заключався в безпідставному позбавленні грошових премій та передачі цих грошових винагород своїм новим наближеним. По сей день службовці прес-служби МВС не пробачили своїй начальниці тієї несправедливості.

Хочу привести один важливий факт: Історія сім'ї судді в місті Харків. Це саме та страшна історія з обезглавленням. Так ось, на той момент начальником прес-служби Харківської міліції була відома Лариса Захарова, у якої мама мали судимість, а сама пані Лариса займала полковничу посаду без вищої освіти, напевне тому, що до цього займала посаду в прес-службі ДАІ, та мала справу з живими грошима. І по сумісництву була кращою подругою Гаврилюк та Холодної. Вона завжди допомагала готівкою подругам. Так от.

Оперативне відео Л. Захарова продала журналістам з центральних каналів. Цей матеріал коштував 200 євро. Врешті-решт керівництво МВС підняло галас з приводу витоку інформації. Було призначено службове розслідування. З'явився присмак смаженого. Але винахідлива пані Захарова знайшла вихід. В хід пішла жіноча логіка. Дві подружки — Холодна та Гаврилюк — взяли на себе всю вину. Але не безкоштовно. Захарова заплатила їм по 1000 доларів. За це обидві пройшли по наказу та отримали суворі стягнення, але ж з повним гаманцем, так як грошове забезпечення було на багато меншим від відступних. Але парадокс цієї ситуації полягає зовсім в іншому. Гроші, якими розрахувалась Захарова були дібрані з колишніх підлеглих – співробітників ДПС. Про що ті і скаржились у відповідні інстанції. Зрозуміло, що рішення по цьому питанню так і було. А з красунь через три місяці були зняті стягнення головною покровителькою пані Кушнір. Але перевірка жорстких дисків прокуратурою не лишила вибору двом «красуням». Вони вимушені були піти з управління МВС.

Саме в момент «геноциду» в управлінні в пані Кушнір з'являється ще один «прихильник» — С, Бурлаков. Свого часу він знімав свою патронку і монтував ій «ХОУМВІДЕО». А потім, раз і простий оператор став заступником начальника Департаменту. Цей леґінь на той момент займав посаду заступника начальника управління. Цю парочку «Боні і Клайд» начальники прес-служб і сьогодні пригадують не злим тихим словом. Не хочу вдаватись до подробиць, але антиморальна поведінка залишила в людській пам'яті свій слід. Сьогодні він викладає в Академії внутрішніх справ і сидить тихше води нижче трави.

Але всьому красивому життю завжди приходе кінець. Так і в цій історії сталось. Через півроку, міністром був призначений Захарченко. Який в свою чергу першим розпорядженням наказав прибрати з Міністерства «убрать єту клюевскую подстилку». (цитую автора), яка годувала відразу двох господарів. Один з яких (Клюєв М.М )свідчив проти Міністра Луценка. І його свідчення стали причиною ув'язнення пана Луценка Ю.В. До речі відразу після переїзду до столиці директорку департаменту пан Клюєв забезпечив квартирою на Печерських пагорбах, до речі, зараз вона вже отримала квартиру у новому домі і систематично відвідує новобудівлі, де МО купує житло. Здогадались чому? Вона обирає собі нові апартаменти!

Закінчила свій «бойовий» шлях пані Кушнір в структурних підрозділах МВС знову ж таки за протекції пана Клюєва, разом з генералом Шуляк С. Так, цей той самий генерал про якого казав в інтерв'ю газеті «День» за 19 червня 2014 голова СБУ Валентин Наливайченко, що ще до трагічних подій на Майдані у лютому 2014 Станіслав Шуляк на посаді командувача внутрішніх військ МВС України «активно сприяв утворенню іноземних диверсійно-терористичних груп на території Луганської та Донецької областей, зокрема займався мобілізацією найманців на території Ростовської області в Росії». Здавалось би ВСЕ, ПРИЇХАЛИ!!!

Але знову знайшлись поціновувачі «бруду». В цей раз, черговим колекціонером «пофарбованої старовини» став майбутній Міністр оборони. На той момент — командувач Національної гвардії пан С. Полторак. Він спочатку підібрав кинуту всіма «ЗВЄЗДУ». А потім і перетягнув її до Міністерства оборони разом з вірними подругами. Де гуртом взялись до знищення військової преси.

Найперше вони ініціювали і підписали у Полторака документ на скорочення відразу 200 посад у військових газетах та журналах, на ЦТРС. це понад 50% особового складу військових журналістів. Відбулося це на початку 2015 року, з перших місяців перебування. Все! Інформаційну війну вони виграли!!!

Під ніж скорочення потрапили і регіональні медіа-центри МОУ, що найактивніше проявили себе під час окупації Криму. Але медіа-центри довелося повернути у стрій, бо нікому було б працювати в АТО.

далі тезисно:

припинили випуск всіх телепрограм на ЦТРС, окрім однієї — Час Ч, бо неможна було не виконати пряму директиву РНБО. між тим однак отримали припис з СБУ щодо створення умов які сприяють національній інформаційній безпеці. реакція Полторака — нуль. (До речі, зі слів керівництва УТ-1, програма надзвичайно низькоякісна, вони її транслюють лише по причини відсутності власних можливостей здійснювати зйомки у зоні АТО)

перевели випуск «НА» з трьох разів у тиждень (8 полос А-3) на щотижневий( 16 полос А-3) — до саламатинських-лебедівських часів газета виходила щоденно — 5 разів на тиждень 8 полос. Лебедєв перевів на щотижневу, а з початком АТО — повернулися до 3-разового виконуючи протокольне рішення РНБО.

для освоєння грантів переселили ЦТРС на місце Управління в Гарнізонний будинок офіцерів. Втратили студію, в яку вклали понад 500 тис грн

Гаврилюк — їде в лютому офіцером в Сімік в Маріуполь на капітанську-майорську посаду, а тим часом начальником прес-центру штабу АТО призначає спецкора журналу «Військо України». перед відрядженням ставить завдання — зробити з трьох існуючих військових газет — одну. звісно, ніхто не поспішав виконувати їхні рішення, але після повернення догнули головних редакторів

Фактично в одеському регіоні не залишилося військових змі — трк бриз стало придатком цтрс, а газета флот України — вкладишем «народки». Привіт одеським «сєпарам» та придністровським москалям!

З ними в команді — старший лейтенант — вже капітан — Ірина Макарченко (Шолудько). Відразу — зам начальника відділу в Управлінні — з міліцеських погонів на посаду оперативно тактичного рівня «ШПК» полковника. Не прослуживши й рік в МОУ, на півроку поїхала вчити англійську мову в Канаду разом з сином Гайдука )))

Холодну (випускниця полтавського педагогічного) планують на місце Гаврилюк, яка піде в Національну Гвардію України.

Коли поранило Дениса Гойка (оператора ЦТРС) – Жолтикова гроші з Ютуба (певну суму коштів) перерахувала йому на лікування по рішенню колективу, за що Холодна її скоротила, а рахунок взяла під свій контроль. тепер куди діються гроші з Ютуба — не важко здогадатися, бо щоквартальної премії у Кушнір та Гаврилюк Холодна більш не просить.

Чим пані Кушнір взяла Полторака – здогадатись не важко. Одразу отримала полковника, взяла всіх кого хотіла з собою взяти і пішла під прапором до МО (на сайті «Інформаційна протидія ціла серія публікацій про «Міліцейських подружок» і про Кушнір) І це при тому, що в МО працювала структура, її очолював грамотний офіцер, який має досвід організації даного виду діяльності в Косово, в Іраку. Но навіщо міністрові професіонали, які не гребуть гранти і знають що таке офіцерська честь? Краще у нього в радниках буде автомобіліст, який прийшов із Кушнір – О. Чернобай. Навіть важко уявити більш професійного реформатора структури інформаційного забезпечення. І зараз відбувається та сама картина. Реформування за рахунок зменшення кількості осіб і збільшення собі премій. ВСЕ.

Сьогодення диктує нові теми для обговорення. Наприклад. Як продовжити собі вік під сонцем? Ви здогадались про що я? Вибачте, але знову про наших подруг. Буквально нещодавно, «Донецька ЗВЄЗДА» навідалась до командувача Національної гвардії… 15 хвилин розмов іііііі…… Питання вирішено. «Це було дуже просто» не впустила можливості похвалитись перед підлеглими в МО. Генерал Алєров у нас «ось тут». Новим очільником прес-служби Національної гвардії стає – Оксана Гаврилюк. Для чого ви запитаєте? Наша «звєзда» стає «владичецею» двох великих силових відомств. Але і це не все! Боюсь припускати, але мені здається, що наступним очільником національної гвардії знову стане пан Полторак. Все йде до цього. Але для ЗСУ, це буде свято!!! Нарешті «ВЄРТУХАЙ» (саме таку спеціалізацію має Полторак) повернеться в свої стихію.

Коментар редакції:
Інформація "з перших уст" від безпосередніх очевидців та учасників деяких подій.
Тип статті:
Авторська
Автор статті:
Юний Месник
18.05.2016
6070