Звернення

Звернення до Українського Народу!

Україну захопили вороги Українського Народу, колишні комуняки, таємні агенти ФСБ та їхні холуї — «нові обличчя», й ведуть ії до загибелі, тобто до зникнення держави Україна з утворенням декількох менших державних утворень! Тільки Український Народ зацікавлений та здатний врятувати державність, цілісність та незалежність України. Наші головні вороги – олігархічний уряд, олігархічний парламент та президент-олігарх, що разом становлять олігархічний феодальний устрій в Україні. Саме тому Україна потребує не реформування системи знищення українців, а повної зміни державного устрою в Україні та, згідно зі ст. 5 Конституції України, поверненню влади Народові!

Україну та українців грабували всі 25 років Незалежності, але те, як грабують нашу землю та Народ останні три роки, носить ознаки геноциду українського Народу та знищення української державності! Саме так! Саме державності, тому що злочинці сподіваються на те, що як зникне цілісна Україна, то і не буде позивача, як суб'єкта міжнародних відносин та майбутнього позивача що до злочинів, які скоює теперішня влада на чолі з президентом України. Тобто — Україну грабують, а потім знищать як пограбованого «потерпілого»!

Усвідомлюючи відповідальність перед пам'яттю предків та за майбутнє нащадків, ми з братами-козаками беремо на себе відповідальність за Народне правосуддя в Україні та сміливість діяти й оголошувати від Вашого Високого імені, іменем Українського Народу! Проте, без народної підтримки Народний Трибунал України не відбудеться!

Головна мета створення ГО «Народний Трибунал України» — це реалізація законного народного впливу прямої дії на злочинну політичну владу в цілому та на окремих посадовців-злочинців зокрема, з жорстким дотриманням законів України.

За законами України, громадянине мають права приводити вироки в дію, але проводити фахове розслідування злочинів, збирати докази злочинів та формувати обвинувачення, давати правову оцінку злочину та виносити юридично обґрунтований вирок — це право будь-якої людини та суспільства, це пряме конституційне право (ст.5) Українського Народу.

Загальна декларація прав людини Генеральна Асамблея ООН 1948 рік.

  • В преамбулі:
  • беручи до уваги, що необхідно, щоб права людини охоронялися силою закону з метою забезпечення того, щоб людина не була змушена вдаватися як до останнього засобу до повстання проти тиранії i гноблення;

Будь-який злочинець зацікавлений у максимальному збережені в таємниці скоєний ним злочин або злочинний намір. Саме тому висвітлення злочинної діяльності кожного посадовця-злочинця, це, по-перше, профілактика злочинів на майбутнє, а головне — це підстава для звернення у відповідні правоохоронні, судові, у тому числі і Європейські органи щодо законного притягнення злочинців до відповідальності.

Але найголовніше — це сам факт існування Народного вироку для злочинця -держслужбовця, з відтермінуванням приведенням вироку в дію.

В той же час, при необхідності в державі глобальної люстрації та реформування силових структур та судів, фахівці, що беруть участь у роботі Народного Трибуналу України, водночас формують кадровий резерв задля реформування відповідних державних інститутів, без якого будь-які зміни неможливі.

Тому, приймаючи на себе відповідальність, ми звертаємось до Українського Народу:

  • До всіх громадян України та українців усього світу: моліться за те, щоби Бог боронив Україну та українців від знищення, та дав незламного Духу всім, хто боронить нашу любу неньку Україну;
  • Громадян-патріотів: формуйте склад присяжних та беріть участь у судових засіданнях.
  • Юристів: щодо участі (допомоги) в проведенні слідчих дій, збору доказів та формуванні звинувачення від Імені Українського Народу та НТУ;
  • Підприємців: будь-яка допомога, від приміщення під діяльність до паперу для вироків й позовів до Європейського суду з прав людини;
  • Журналістів та керівників ЗМІ: не ганьбіть свої Роди, не все в грошах, боріться за Україну силою свого слова.

Слава Україні!

Україна по над усе!

nationaltribunalofukraine@gmail.com

natribuk@gmail.com

Тип статті:
Авторська
Автор статті:
Сергія-Яр Раманов
10.02.2017
393