Народний Трибунал України

Влада та Власність в Україні належать олігархам, а не Українському Народу, що суперечить природнім правам українців та Конституції України! Олігархат– внутрішній ворог України — сформувався завдяки прихватизації-пограбуванню Українського Народу! Український Народ було пограбовано, а на вкрадені ресурси було створено олігархічні бізнес-проекти — ВСІ ПАРТІЇ, ЗМІ та більшість «громадськості».
Головна мета «Народного Трибуналу України» — повернути Владу та ВласністьУкраїнському Народу!!!
Цього можна досягнути тільки шляхом першочергового притягнення до кримінальної відповідальності осіб, причетних до руйнування основ державності України, та проведення конфіскації – законного повернення Українському Народу незаконно відчуженої, фактично, вкраденої власності.
Місія «Народного Трибуналу України» — це реалізація справедливого законного народного впливу прямої дії на злочинну владу в цілому та на окремих посадовців-злочинців зокрема.
Народний Трибунал України — структуроване відповідно до законодавства України об'єднання патріотів-фахівців в області правознавства, зокрема колишніх суддів та прокурорів, адвокатів, задля забезпечення зміни існуючої корупційної Системи Влади в Україні, очищення України від злочинців та притягненняостанніх до жорсткої кримінальної відповідальності.
Напрями діяльності:
1. Відкриттяпроваджень щодо дій, що є загрозою державності України.
2. Створення всеукраїнських публічних антикорупційної та люстраційної баз даних.
Перші кримінальні провадження:
1. Незаконна приватизація — пограбування Українського Народу.
2. Непокаране зло зростає – розслідування злочинів Майдану.
Найважливішим результатом є факт існування вироку Народного Трибуналу України для злочинця з відтермінуванням приведення вироку в дію.
Публічне, чітке та прозоре висвітлення злочинної діяльності — підстава для звернення у відповідні правоохоронні, судові, у тому числі і міжнародні, органи щодо законного притягнення злочинців до відповідальності, а також – профілактика злочинів у майбутньому.
В той же час, за необхідності в державі глобальної люстрації та реформування силових структур та судів, фахівці, що беруть участь у роботі Народного Трибуналу України, формують природний кадровий резерв задля реформування відповідних державних інститутів.
Ми звертаємось до Українців Світу – як в Україні, так і за її межами!
Очистити Україну від злочинців можемо тільки ми самі! Тому ми закликаємо усіх до спільної роботи! Кожен може здійснити свій внесок у нашу спільну справу — або безпосередньою активною роботою в складі органів Народного Трибуналу України, або матеріальними ресурсами, адже системна робота потребує значного забезпечення!
Згуртована дія приведе до Перемоги Українського Народу над всіма ворогами.

Слава Україні!
Україна понад усе!

Контакти в соцмережах: ГО «Народний Трибунал України»
«РУНА – Революція Українського Народу»
Сайт:http://runa.pp.ua
Email: nartribunal@gmail.com
platform.runa@gmail.com

Тип статті:
Авторська
Автор статті:
Назар Мухачов
17.02.2017
220