Непокаране зло зростає!

Людські життя нічого не важили та не важать для тих, хто рвався до корита під час Майдану. Виключно бізнес. Україна та Український Народ також нічого не важать. Знову бізнес.Тільки бізнес.

Оголосили про необхідність відкриття ринку землі та незабаром реалізують свої цинічні плани.Яка несподіванка… Таким «раптовим» речам передує довга підготовка та детальний сценарій. Зміни до Конституції — так звана «децентралізація», а, насправді, – знищення народовладдя та унеможливлення повернення вкраденого – необхідний крок на шляху до продажу Землі.

Такою самою несподіванкою для багатьох став напад Росії. Зате 10 років дивились на тих, хто казав, що це станеться, як на ідіотів, а в доктрині Дугіна все чітко прописано, але ж нащо читати – все розкажуть «українські» ЗМІ.

Тільки серед власників «українських» ЗМІ українців нема! Саме тому вже ціла черга експертів готова нам розказати, що без продажу землі та остаточної приватизації всіх підприємств вижити неможливо!!! Вже розказують! Два роки тому, спілкуючись із людьми на Майдані, я, насміхаючись, вживав ті формулювання, котрі вживає Гройсман щодо необхідності приватизації. Вони нас просто всіх вважають ідіотами.

Результати не брешуть!!!

Непокаране зло зростає!

Побили студентів — ніхто не покараний! На фоні наступних злочинів – вже й не згадують.

Масово вбивали людей на Майдані (значно більше, ніж «Небесна Сотня») – ніхто не покараний! Роблять з групи беркутівців крайніх і винних у всьому!

Здали Крим! Без жодного пострілу, без наказів зі сторони Турчинова, Парубія, Тенюха, Авакова. Командири частин навіть «секретки» не відкривали! Ніхто не покараний…

Свідомо підпалили Схід! Сприяли та СПРИЯЮТЬ терористам-колаборантам, а ПАТРІОТІВ ЗНИЩУЮТЬ! Але люди мовчать…

Зважаючи на це мовчання, під час знищення найбільш свідомих, сильних, молодих та рішучих, виникає питання: ми — Народ, юрба чи стадо? Так і будете все прощати і чекати «спокійної смерті у сні»?!

… Повертаюся до продажу Землі. Земля – останній поки не вкрадений олігархами ресурс!!! Останній!!! Не буде Землі — не буде Українського Народу!!! Будуть манкурти, яничари, може, навіть групка хохлів залишиться, але УКРАЇНЦІВ НЕ БУДЕ!!! Готові до такого сценарію?

І наостанок, щодо «найсильнішого» аргументу: «це ж позиція МВФ». Та йдіть ви всі до біса зі своїм МВФ! Ми на догоду МВФ знищували своє господарство роками! Поступово здавали країну усім ворогам, яким тільки можна! Кредити розкрадаються олігархами та їх прислужниками, а платять вони нашими життями та нашим майном!

Думайте самостійно! Бачите «експерта», «політика» чи депутата що розповідає про необхідність продажу Землі — знайте що це падлюка, яка знищує Український Народ! Прямо чи опосередковано! І байдуже, якого рівня розкрученим «авторитетом» він є!!!

Нас штовхають до кривавої Революції, штовхають свідомо та з різних боків! Але ми повинні зробити все, щоб відбувся НЕ РУССКИЙ БУНТ, А ХОЛОДНОКРОВНИЙ УСВІДОМЛЕНИЙ АКТ ПОКАРАННЯ! Не будь-кого, а ВСІХ тих виродків, що десятиліттями здійснюють прихований геноцид Українського Народу!

«Схаменіться! Будьте люди,
Бо лихо вам буде.
Розкуються незабаром
Заковані люде,
Настане суд, заговорять
І Дніпро, і гори!
І потече сторіками
Кров у синє море..»

Так заповідав Кобзар.

Назар-Святослав

5.04.2017

Тип статті:
Авторська
Автор статті:
Назар-Святослав
05.04.2017
1241